Współpraca z pracodawcami

zaj_prakt

Klasa Zakład
Mechanik pojazdów samochodowych
  • AUTO LAND POLSKA S.A Filia Ostróda , Auto Land Polska S.A. z siedzibą w Olsztynie ul. Leonharda 5a, 10- 454 Olsztyn,
  • Przedsiębiorstwo PKS, ul. Garnizonowa 14, 14-100 Ostróda
  • Usługi Motoryzacyjne Krzysztof Szoka, ul. Moniuszki 9,
    14-100 Ostróda
  • Przedsiębiorstwo Usługowe „Auto Naprawa” Andrzej Kalitko 14-300 Morąg, ul. Szpitalna 1a
  • Moto-Doktor, ul. Olsztyńska 59a, 14-100 Ostróda
  • P.H.U. Berent, Auto Serwis, Marek Berent, ul. Gen. Andersa 16, 14-100 Ostróda
  • AUTO-CENTRUM Ryszard Kopczyński, ul. Grunwaldzka 59,
    14-100 Ostróda

Mechanik operator pojazdów
i maszyn rolniczych

  • Zakład Produkcyjno-Doświadczalny „Bałcyny” Spółka z o.o.
  • Hodowla Roślin Sp. z o.o. 14-106 Szyldak
  • ZNMR Zakład Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa
    ul. Grunwaldzka 76 Ostróda

Elektromechanik

  • Firma „Ostróda Yacht” Sp. z o.o. ul. Spokojna 1, 14-100 Ostróda
Monter zabudowy i robót
wykończeniowych w budownictwie
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego „EKOBUD” Sp. z o.o. w Ostródzie ul. Przemysłowa 8, 14-100 Ostróda
  • Firma Budowlana Wiks Bud Jerzy Sarnecki ,ul. Przemysłowa 8/5, 14-100, Ostróda,
  • Piotr Chełchowski Usługi Budowlane, Ostróda, Jana Pawła II 7b/12, 14-100 Ostróda
Kucharz
  • Przedszkole Niepubliczne „Radość”, ul. Armii Krajowej 5,
    14-100 Ostróda –stołówka
  • Dario Bowlinng ul. Jana Pawła II 9/19, 14-100 Ostróda-restauracja
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Gustawa Gizewiusza,
    ul. Olsztyńska 7, 14-100 Ostróda -stołówka
  • Młyn pod Mariaszkiem, Młyn Idzbark 2, 14-100 Ostróda-restauracja
  • Condohotels Management Sp. z o.o. ul. Wyszyńskiego 11A, 14-100 Ostróda,
  • Hotel Promenada-„Vega” Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 3, 14-100 Ostróda,
  • P.H.U. Martom-Traveland Sp. z o.o., ul. Dworcowa 48a,
    10-437 Olsztyn,
  • Hotel Anders, 14-133 Stare Jabłonki
  •  Hotel Sajmino, Gospoda Sajmino, ul. Michała Kajki 6 ”STALZŁOM” Sp. z o.o., 14-100 Ostróda-Kajkowo, ul. Bukowa 2,
Monter  mechatronik
  • Przedsiębiorstwo PKS, ul. Garnizonowa 14, 14-100 Ostróda
  • COODI Michał Gardziejewski. ul. Iwaszkiewicza 4/18. Miejscowość: 10-089 Olsztyn,
  • P.H.U. Berent, Auto Serwis, Marek Berent, ul. Gen. Andersa 16, 14-100 Ostróda,
  • P.H.U. Stalzłom s.c., Kajkowo, ul. Michała Kajki 6,14-100 Ostróda-stacja diagnostyki,
  • Usługi Motoryzacyjne Krzysztof Szoka, ul. Moniuszki 9,
    14-100 Ostróda,
  • EUROWARSZTAT Firma Handlowo-Usługowa DEREK Dariusz Frejnik,

 

zaj_prakt_technikum

Technik ogrodnik – projektowanie
i kształtowanie  zieleni
  • Gospodarstwo Ogrodnicze Kiejstut Dąbrowski Lubajny, Lubajny 15, 14-100 Ostróda
  • Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Ostródzie
    ul. Składowa 2, 14-100 Ostróda
  • Art. Land, Beata Gajewska, Jana III Sobieskiego 3/2,
    14-100 Ostróda,
  • TRANSCOM WORLDWIDE POLAND Sp. z o.o.
    ul. Wyszyńskiego 1, 10-457 Olsztyn,
  • Ogrodnictwo Grzegorz Dziki ul. Szwoleżerów 1, 14-100 Ostróda,
Technik pojazdów samochodowych
  • Przedsiębiorstwo PKS, ul. Garnizonowa 14, 14-100 Ostróda
  • P.H.U. Stalzłom s.c., Kajkowo, ul. Michała Kajki 6,14-100 Ostróda-stacja diagnostyki,
  • AUTO LAND POLSKA S.A Filia Ostróda , Auto Land Polska S.A. z siedzibą w Olsztynie ul. Leonharda 5a, 10- 454 Olsztyn,
Technik hotelarstwa
  • Condohotels Management Sp. z o.o. ul. Wyszyńskiego 11A, 14-100 Ostróda,
  • Hotel SPA DR IRENA ERIS, Wzgórza Dylewskie Sp z.o.o. Wysoka Wieś 22, 14-100 Ostróda
  • Hotel Promenada-„Vega” Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 3, 14-100 Ostróda,
  • P.H.U. Martom-Traveland Sp. z o.o., ul. Dworcowa 48a,
    10-437 Olsztyn, miejsce odbywania praktyk-Hotel Anders, 14-133 Stare Jabłonki
  • Hotel Sajmino ul. Michała Kajki 6 ”STALZŁOM” Sp. z o.o.,
    14-100 Ostróda-Kajkowo, ul. Bukowa 2,
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Petro-Młyn”
    Sp. z o.o. 14-140 Miłomłyn, ul. Ostródzka 2B,-Hotel Petro-Młyn
  • Hotel Panorama- IMO-BIS Sp. z o.o. ul. 3 Maja 21,
    14-100 Ostróda,
Technik urządzeń i systemów
energetyki odnawialnej
  • Energia-Operator S.A. ul. Przemysłowa 13, 14-100 Ostróda
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o.
    w Ostródzie ul. Marszałka Piłsudskiego 21, 14-100 Ostróda
Technik  energetyk
  • Energia-Operator S.A. ul. Przemysłowa 13, 14-100 Ostróda
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o.
    w Ostródzie ul. Marszałka Piłsudskiego 21, 14-100 Ostróda
Technik agrobiznesu
  • Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” ul. Składowa 2, Ostróda
  • P.P.H. POLnet Sp. z o.o., ul. Obodrzycka 61, 61-249 Poznań, punkt sprzedaży 14-229 Rożental 28
  • „Agro-Plon” Elżbieta Woycicka, 14-100 Ostróda,
    ul. Olsztyńska 45
  • PHUP Bart Antoni Bartnik, oddział Ostróda, Kajkowo,
    ul. Świetlińska 3, 14-100 Ostróda
  • „ D E L I K A T E S ” s.c. ul. Grunwaldzka 37, 14-100 Ostróda
Technik  informatyk
  • NEO Komputer, ul. Grunwaldzka 17A/1, 14-100 Ostróda,
  • NETSYSTEM, 14-100 Ostróda, Przechodnia 6, 14-100 Ostróda,
  • Firma MITRA, Mirosław Stefański, ul. Czarnieckiego 32,
    14-100 Ostróda,
Technik  rolnik
  • Hodowla Roślin Sp z o.o. ul. Gdańska 10, 14-106 Szyldak
  • Zakład Produkcyjno-Doświadczalny „Bałcyny” Spółka z o.o. 14-100 Ostróda
  • gospodarstwo rolne Pana Stanisława Milewskiego, Kajkowo, Świetlińska 2, 14-100 Ostróda
Technik żywienia i usług
gastronomicznych

Technik technologii żywności

  • „Grupa ANIMEX” S.A., oddział w Morlinach, Morliny 15, 14-100 Ostróda
  • Zakład Garmażeryjny „ Biesalscy s.c.”, Grażyna Biesalska, Jan Biesalski, Lubajny 113, 14-100 Ostróda
  • „ D E L I K A T E S ” s.c. ul. Grunwaldzka 37, 14-100 Ostróda
  • Dario Bowlinng ul. Jana Pawła II 9/19, 14-100 Ostróda-restauracja
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Gustawa Gizewiusza,
    ul. Olsztyńska 7, 14-100 Ostróda -stołówka
  • Młyn pod Mariaszkiem, Młyn Idzbark 2, 14-100 Ostróda-restauracja
  • Condohotels Management Sp. z o.o. ul. Wyszyńskiego 11A, 14-100 Ostróda,
  • Hotel Promenada-„Vega” Sp. z o.o. ul. Mickiewicza 3, 14-100 Ostróda,
  • P.H.U. Martom-Traveland Sp. z o.o., ul. Dworcowa 48a,
    10-437 Olsztyn, miejsce odbywania praktyk-Hotel Anders, 14-133 Stare Jabłonki,
  • Hotel Sajmino, Gospoda Sajmino, ul. Michała Kajki 6 ”STALZŁOM” Sp. z o.o., 14-100 Ostróda-Kajkowo, ul. Bukowa 2,
Technik geodeta
  • Okręgowy Ośrodek Rzeczoznawstwa i Doradztwa Sitr
    Sp. z o.o. ul. Kajki 10 /12 , 10-547 Olsztyn,
  • PRZEDSIĘBIORSTWO GEODEZYJNO-KOMPUTEROWE TERRA s.c. Majewski & Orliński ul. M. Kopernika 8a, 14-100 Ostróda

 

Plan lekcji e-dziennik Koła zainteresowań Kalendarz roku Oferta Film promocyjny

Copyright 2015 © Zespół Szkół Rolniczych
realizacja virtualmedia.pl
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.