Turniej motoryzacyjny

ETAP POWIATOWY

Drużyna ZSR w składzie: Agnieszka Siemieniuk, Natalia Gurzyńska i Hubert Filipowiak zajęła I miejsce w eliminacjach powiatowych szkół ponadgimnazjalnych Warmińsko-Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Opiekunem drużyny był nauczyciel Andrzej Jarząbek.

Turniej składał się z następujących konkurencji: testu obejmującego tematykę przepisów ruchu drogowego, obsługi pojazdu i pierwszej pomocy przedmedycznej,
1 sprawdzian z umiejętności udzielania pierwszej pomocy,
2 sprawdzian z obsługi codziennej pojazdu,
3 jazda sprawnościowa motorowerem,
4 jazda sprawnościowa samochodem.

Drużyna Zespołu Szkół Rolniczych, jako zwycięska w powiecie, zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Elblągu 20 maja 2011 roku. Alfred Bednarski

ETAP WOJEWÓDZKI

20 maja 2011 roku w finale wojewódzkiego Warmińsko-Mazurskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w Elblągu, w którym uczestniczyła drużyna z naszej szkoły w składzie: Agnieszka Siemieniuk, Natalia Gurzyńska, Hubert Filipowiak i Błoński Dawid (zawodnik rezerwowy).

Hubert Filipowiak został laureatem turnieju i zdobył puchar ufundowany przez dyrektora WORD w Elblągu dla najlepszego zawodnika z przepisów ruchu drogowego.