Polecamy zawody

TECHNIK GEODETA

 

Technik geodeta

PRACA: firmy drogowe budujące i utrzymujące drogi i obiekty mostowe, biura projektowe dróg i obiektów mostowych, organy administracji państwowej i samorządowej, przedsiębiorstwo geodezyjne, własna działalność gospodarcza.

UMIEJĘTNOŚCI: Technik geodeta potrafi: zakładać i dokonywać pomiaru osnów geodezyjnych oraz wykonywać pomiary sytuacyjne i wysokościowe terenu, sporządzać opracowania geodezyjne i kartograficzne, wykonywać pomiary obiektów budowlanych i urządzeń technicznych, rozgraniczenia, podziały i scalenia nieruchomości.

Więcej:

 

TECHNIK OGRODNIK – florysta

Technik ogrodnik

PRACA: w przedsiębiorstwach ogrodniczych zajmujących się sadownictwem, produkcją warzyw, roślin ozdobnych, ogrodnictwem ekologicznym, marketingiem produktów ogrodniczych, uprawą roślin zielarskich, kształtowaniem terenów zieleni, bukieciarstwem, w kwiaciarniach i sklepach ogrodniczych.

UMIEJĘTNOŚCI: Technik ogrodnik potrafi: planować i wykonywać prace związane z zakładaniem, pielęgnacją upraw ogrodniczych oraz zbiorem, przechowywaniem produktów ogrodniczych, planować i zakładać tereny zieleni, projektować i wykonywać dekoracje roślinne.
Nauka jazdy samochodem i ciągnikiem – prawo jazdy kat. B i T – bezpłatnie.

Więcej:

Plan lekcji e-dziennik Koła zainteresowań Kalendarz roku Oferta Film promocyjny

Copyright 2015 © Zespół Szkół Rolniczych
realizacja virtualmedia.pl
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.