Polecamy zawody

TECHNIK URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENERGETYKI ODNAWIALNEJ    obejrzyj film —> klik

 

SEO

PRACA firmy zajmujące się instalacją i produkcją kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, pomp ciepła, pieców na biomasę i urządzeń technicznych energii odnawialnej, serwisy obsługi w/w urządzeń, firmy zajmujące się montażem kotłowni ekologicznych, zakłady zajmujące się urządzeniami odnawialnych źródeł energii, wytwarzające, przetwarzające i przesyłające energię elektryczną.

UMIEJĘTNOŚCI: Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej potrafi: organizować, wykonywać, konserwować, kontrolować i sporządzać kosztorysy oraz oferty dotyczące urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Nauka jazdy samochodem – prawo jazdy kat. B – bezpłatnie

Uprawnienia SEP do 1kV.

Więcej:

 

MECHANIK POJAZDÓW MOTOCYKLOWYCH

Mechanik motocyklowy

PRACA: Zakłady produkcyjne i naprawcze motocykli oraz salony sprzedaży motocykli i instytucje zajmujące się obrotem częściami motocyklowymi.

UMIEJĘTNOŚCI: Mechanik pojazdów motocyklowych potrafi: naprawiać i eksploatować motocykle, a także przeprowadzić profesjonalną diagnostykę motocykla.
Nauka jazdy motocyklem, prawo jazdy kat. A1 (motocykl do 125cm3) – bezpłatnie.

Więcej:

TECHNIK ENERGETYK    obejrzyj film —> klik

 

Technik energetyk

PRACA elektrownie, ciepłownie i zakłady. energetyczne, budownictwo, średnie i małe przedsiębiorstwa przemysłowe, własna działalność gospodarcza.

UMIEJĘTNOŚCI: Technik energetyk potrafi: wykonywać przeglądy, konserwację i naprawę instalacji i urządzeń energetycznych i cieplnych, nadzorować i obsługiwać maszyny i urządzenia w elektrociepłowniach, elektrowniach i ciepłowniach.

Nauka jazdy samochodem – prawo jazdy kat. B – bezpłatnie 

Uprawnienia SEP do 1kV.

Więcej:

 

Plan lekcji e-dziennik Koła zainteresowań Kalendarz roku Oferta Film promocyjny

Copyright 2015 © Zespół Szkół Rolniczych
realizacja virtualmedia.pl
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.