Hiszpania 2013

Krystian Czajkowski odbywał miesięczną praktykę zawodową w Hiszpanii w ramach programu Leonardo da Vici. Oto jak wspomina swój pobyt w Granadzie:

 

Moją praktykę odbyłam w obiekcie o nazwie Apartamentos Turísticos Alhambra w Granadzie. Apartamentos Turísticos Alhambra to kompleks siedmiu apartamentów typu studio.

 

Znajduje się on w pięknej, odremontowanej kamienicy z czasów świetności miasta. Posiada on piękny widok na Alhambrę, starodawny zamek który znany jest w całej Hiszpanii.

 

Do każdego obiektu były przydzielone po dwie osoby. Pracowaliśmy tam 5 godzin dziennie, przez 5 dni roboczych gdyż sobotę i niedzielę mieliśmy wolną. Nasza praca odbywała się w dwóch zasadniczych działach obiektu, na recepcji oraz na housekeeping’u.

 

Czas wolny spędzaliśmy na odpoczynku, zwiedzaniu miasta, integracji z resztą grupy oraz poznawaniu Hiszpańskiej kultury. Organizowane nam było również wiele wycieczek w tym do Sevilli oraz Salobreny.

 

Gdybym miał przed sobą jeszcze raz możliwość odbycia takiej praktyki zdecydowałbym się na nią bez chwili wahania. Niezwykłe doświadczenia, poznanie procesów zachodzących w obiekcie noclegowym, nowi ludzie, nowe metody pracy z pewnością warte są podjęcia tego wysiłku..Choć na początku nie zawsze było łatwo w końcowym etapie doświadczenie to stanowiło samą przyjemność.”

 

Plan lekcji e-dziennik Koła zainteresowań Kalendarz roku Oferta Film promocyjny

Copyright 2015 © Zespół Szkół Rolniczych
realizacja virtualmedia.pl
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.