Dni otwarte 2013

Za nami prawdziwe święto Szkoły, które i w tym roku trwało dwa dni, wzbogaciliśmy je dodatkowo o Targi Kariery, w czasie których na terenie Szkoły wystawiły swe stoiska liczne firmy współpracujące z naszą placówką.

 

Uroczystość zorganizowana została na najwyższym poziomie, ale to oczywiste, bo wszak to my „wyznaczamy dobre kierunki”, i zakończyła się sukcesem, na który zapracowała cała społeczność Rolnika.

 

Odwiedziło nas wielu (około 600 gimnazjalistów), ich nauczyciele, dyrektorzy szkół. Swoją obecnością zaszczycili nas także politycy – panowie Zbigniew Babalski, Gustaw Marek Brzezin, samorządowcy – Czesław Najmowicz, Włodzimierz Brodiuk, Bogdan Głowacz, Irena Jara, Jerzy Adamowicz, Jolanta Dakowska, Andrzej Waszczyszyn a także Krzysztof Niesłuchowski

 

W swoich wystąpieniach podkreślali oni wyjątkowość placówki, jej ciekawą ofertę edukacyjną, ciągle modernizowaną bazę dydaktyczną. Rozmawialiśmy o tym, co już zrealizowane (ultranowoczesna pracownia gastronomiczna) i o tym, co w planach – pawilon ogrodniczy.

 

Gimnazjaliści mieli możliwość obejrzenia szkolnych sal i pracowni, degustowania potraw, zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej placówki oraz zyskali wiedzę o zajęciach dodatkowych, projektach, które szkoła prowadzi, zagranicznych praktykach. Brali udział w konkursach, uczestniczyli w treningu, czytali gazetkę „Zgrzyt”, oglądali „Pantomimę na Drabinach”, jeździli samochodami i otrzymywali dyplomy.

 

Wartością imprezy jest autentyczne, ogromne zaangażowanie całej społeczności naszej szacownej Alma Mater, zwłaszcza uczniów – biegających, gotujących, przygotowujących grilla, mówiących o pracowniach, prezentujących kierunki, uśmiechniętych i potrzebnych.

 

Plan lekcji e-dziennik Koła zainteresowań Kalendarz roku Oferta Film promocyjny

Copyright 2015 © Zespół Szkół Rolniczych
realizacja virtualmedia.pl
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.