Wyróżnienie na Wojewódzkim Konkursie Pięknego Czytania Biblii

Uczniowie szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Pięknego Czytania Biblii, który w Olsztynie zorganizowały: Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna, Wydział Nauki Katolickiej, Biblioteka Wyższego Seminarium Duchownego i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Konkurs polegał na zaprezentowaniu jednego z czterech fragmentów Ewangelii wg św. Jana i miał charakter dialogu czytanego przez zespół uczniów. Nasi młodzi zdolni w składzie: Kasia Turulska, Wiktoria Konatowska i Cyprian Liński pięknie przeczytali tekst biblijny o Jezusie i Samarytance, za prezentację którego otrzymali wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Irena Bera