WAŻNE!!! Informacja odnośnie rekrutacji

INFORMACJA DLA KANDYDATA

Zapraszamy do sekretariatu szkół dziennych kandydatów wraz z rodzicami, w celu zalogowania się do systemu „ nabór elektroniczny” na rok szkolny 2020/2021.  Kandydaci, którzy zalogowali się w systemie  lecz nie dołączyli załącznika z wnioskiem o przyjęcie do szkoły  lub nie wysłali go  proszeni są o pilny kontakt ze szkołą ( tel. 89 646 72 26 wen. 34).

Każdy kandydat wchodząc na swoje konto ma możliwość sprawdzenia czy szkoła zweryfikowała jego wniosek. W placówce jest możliwość wydrukowania wniosku o przyjęcie do szkoły. Warunkiem jest przedstawienie nazwy użytkownika wraz z hasłem kandydata.

Zapraszamy do sekretariatu szkół dziennych

od poniedziałku do piątku w godzinach

od 8:00 – 15:00.