Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Aby być szczęśliwym, trzeba pragnąć, działać i pracować, taki jest porządek przyrody,

której życie polega na działaniu.

Paul Holbach

Nasi Stypendyści

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2020/2021 otrzymało dwoje uczniów Zespołu szkół rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie: Kamila Kupniewska oraz Jakub Komuda. Serdecznie im gratulujemy!

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który w ubiegłym roku szkolnym otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy, wyniki co najmniej dobre.

kaes

fotorelacja