Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty!

Odrobinę później niż zwykle – 4 września – rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018.

Przed uroczystością w szkole uczniowie mogli uczestniczyć we Mszy Św. w Parafii p.w. Św. Hiacynty i Franciszka. Apel rozpoczął się o godz. 9.30 i poprowadzili go Karolina Remiszewska i Jacek Gross – trzecioklasiści, którzy w imieniu społeczności Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie powitali pierwszoklasistów – uczniów Technikum i Szkoły Branżowej I Stopnia – ich wychowawców, a więc:

- technika mechatronika z wychowawczynią Małgorzatą Kasprowicz,

- technika informatyka oraz technika mechanizacji rolnictwa i p. Annę Saks,

- technika żywienia i usług gastronomicznych oraz technika agrobiznesu i p. Dominikę Ulaniuk,

- technika pojazdów samochodowych i p. Jerzego Kmiecia,

-  technika architektury krajobrazu i p. Monikę Mikułan,

- technika hotelarstwa i p. Sylwię Jurszę,

- technika organizacji reklamy i p. Martę Wiśniewską,

- mechanika pojazdów samochodowych i mechanika operatora pojazdów i maszyn rolniczych z wychowawcą Krzysztofem Olejniczakiem

oraz uczniów klas o profilu kierowca mechanik i elektromechanik z p. Małgorzatą Grabską.

Wszystkim Pierwszoklasistom Życzymy, aby dobrze czuli się w naszej (swojej) szkole, żeby z radością i satysfakcją zdobywali wiedzę.

kaes