Rok szkolny 2016/2017 zakończony!

Rok szkolny 2016/2017 zakończyliśmy 23 czerwca 2017 roku. Uroczystość poprowadzili Karolina Remiszewska i Jacek Gross. Muzycznie oprawił ją pan Antoni Czajkowski, śpiewała Ola Chorążewicz, której na gitarze akompaniował Dziubas, czyli Jakub Podobyćko.
Z największym sukcesem szkołę ukończył Mateusz Rogaski z klasy II GEO, uzyskując średnią 5,62. Tym samym kandydatura Mateusza została zgłoszona do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Nagrody otrzymali uczniowie ze średnią co najmniej 4,75 i wzorowym zachowaniem, uczestniczący w działaniach promocyjnych szkoły, działający w kołach artystycznych, uczestnicy zajęć z wdż, udział w konkursach organizowanych na terenie szkoły i poza nią.

Klasa roku została klasa III TTŻ i TG.