Olimpiada o ubezpieczeniach społecznych

Dnia 27 listopada w przedziale czasowym: 10.00 – 10.30 odbył się w naszej szkole I etap Olimpiady o ubezpieczeniach społecznych pt. „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.
Komisja szkolna w składzie: Sylwia Bartnicka (przewodnicząca), Joanna Kowalkowska, Joanna Liberacka (członkini) wyłoniła 3 zwycięzców spośród 40 uczestników klas technikalnych i zawodowych, którzy zakwalifikowali się do II etapu (wojewódzkiego) olimpiady.
Uczestnicy Olimpiady brali udział w projekcie „Lekcje w ZUS”, który dotyczył realizacji następujących zakresów tematycznych:
1)„Świadomy zawsze ubezpieczony”,
2) „Płacisz i masz, czyli co ci się należy, gdy opłacasz składki”,
3) „Emerytura – twoja przyszłość w twoich rękach”,
4) „E-ZUS, czyli firma pod ręką”.
Projekt „Lekcje z ZUS” realizowały panie Sylwia Bartnicka i Joanna Kowalkowska.
Joanna Kowalkowska