Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Clean-up Day 2015

Clean-up Day 2015

22 kwietnia 2015 r., w Dniu Ziemi, uczestniczyliśmy w akcji Światowego Dnia Sprzątania – „Clean-up Day”. Kolejny raz we współpracy z Animexem sprzątaliśmy teren przy drogach dojazdowych do ZM Animex w Morlinach. Zebraliśmy sporo śmieci.Tradycyjnie i w tym roku rozwiązywaliśmy quiz pod tytułem „Segregacja odpadów”. Później pojechaliśmy na polanę w Samborowie, gdzie spotkaliśmy się z przedstawicielami władz gminy, ZM Animex i naszej szkoły. Tam również pozbieraliśmy pozostawione odpady. Na koniec nagrodzeni zostaliśmy za wyniki w konkursie wiedzy oraz zaangażowanie w pracę podczas sprzątania Świata.

I skorzystaliśmy z poczęstunku przygotowanego przez Animex.

(opiekunowie akcji ze strony szkoły – M.Kozłowska, E.Mojska-Daszczuk, A.Saks)