Andrzejkowe otrzęsiny

29 listopada, zgodnie z naszą tradycją, odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. W tym roku, z uwagi na podwójny rocznik podzielone były na dwie tury – w pierwszej zmierzyły się klasy po szkole podstawowej, a w drugiej po gimnazjum. Jak zawsze było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy, nie zabrakło nawet tanecznych pląsów… Kociaki musiały sprostać licznym zadaniom i konkurencjom. Impreza była przednia, a na koniec wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodycze. Nad całością czuwali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wraz z jego zarządem oraz zaprzyjaźnionymi, chętnymi do pomocy uczniami, którym bardzo serdecznie dziękujemy :)

Fotorelacja cz.1

Fotorelacja cz.2