Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Ależ zaśpiewali!

Ależ zaśpiewali!

Gratulujemy naszym uczniom – Oli Chorążewicz, Kasi Turulskiej i Jakubowi Podobyćce, którzy „wyśpiewali” pierwsze miejsce w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Religijnej „Sursum Corda” w kategorii zespół. Pięknie wykonali utwór zespołu Deus Meus zatytułowany „Duchu Święty Tchnienie Ojca”, którym urzekli jury i publiczność. Zachęcamy naszych, uzdolnionych muzycznie uczniów do wzięcia udziału w kolejnych edycji tego konkursu. Tym bardziej, że z roku na rok poziom zmagań jest coraz wyższy, a uczestników coraz więcej (biorą w nim udział nawet szkoły z Olsztyna.). Organizatorzy dbają o miłą atmosferę, przygotowują cenne nagrody, a także poczęstunek i ciekawe upominki dla wszystkich.
ZATEM, ZAPRASZAMY ZA ROK!
Irena Bera